Úvod

Stránky

Aplikace
Reference
Kontakt
Penzion Piňos Plumlov
Zpět

Provoz Hlubina

Provoz Hlubina se nachází v bývalém černouhelném dole Hlubina, který je aktuálně v rekonstrukci. Po jejím dokončení budou mít Ostravané i lidé z blízkého a vzdáleného okolí k dispozici ateliéry, hudební zkušebny s nahrávacím studiem, filmové centrum s kinem, učebny, univerzální sály vhodné pro divadlo, pohybové aktivity a další zázemí pro vzdělávání, tvorbu a společenský život v srdci Ostravy na celkem 4000 metrech čtverečních.

 

Webovou prezentaci jsme připravovali na základě grafického návrhu, který pro tuto prezentaci vytvořilo grafické studio EMOCE. Stránky jsou k dispozici v českém i anglickém překladu.


Vzhledem k charakteru a rozsahu webových stránek jsme připravili speciální funkce, které správcům stránek usnadňují jejich plnění. Jednou z těchto funkcí je "Archiv", ve kterém jsou všechny starší články automaticky řazené do jednotlivých let. Ne všechny stránky je však nutné archivovat a u některých podstránek je tato funkce nežádoucí, proto se z obsahu webu vybírají k archivaci pouze ty články, které mají alespoň jeden tag - tím navíc administrátor nastaví do jakého kulturního odvětví podstránka spadá.


Vzhledem k uměleckému zaměření stránek bylo také rozšířeno nastavení tak, aby bylo možné každé stránce přiřadit jiné pozadí podle toho, jakého tématu se týká.


K dalším úpravám přibyly také sociální sítě nebo modul "Newsletter", ze kterého lze odesílat zprávy a informace pouze vybraným uživatelům - např. brigádníkům, kteří na Provozu Hlubina pomáhají.Hlavní strana provoz.netStránka s článkem o komunitěProstory, které budou k dispoziciLidé

Rychlý kontakt

Tel.: +420 724 413 483
IČO: 733 41 622

Ostrava - centrum 
Českobratrská 63, 702 00

Rožnov pod Radhoštěm
Meziříčská 1645, 756 61

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
další informace