Úvod

Stránky

Aplikace
Reference
Kontakt
VaNaDi.net
Zpět

Legally.cz

Legally.cz s.r.o se zaměřuje na správu pohledávek včetně komplexního právního servisu. Své služby poskytuje nejen samotným občanům, ale také exekutorským úřadům a insolvenčním správcům. Ve svém sidle také poskytuje zázemí pro virtuální kanceláře. Virtuální kancelář nabízí moderní způsob zřízení sídla firmy a plného fungování virtuální asistentky.

 

Webové stránky jsme připravovali z existujících stránek, kdy si majitel nepřál měnit celkový vzhled webu, ale pouze některé funkční části. Na první pohled je tedy prezentace k nerozeznání od původní, ale části, které jsme modernizovali, jsou plně funkční i na mobilních zařízeních. Jednou z těchto částí byla např. Flash animace na úvodní stránce, která byla vyměněná za jQuery slider. Webové stránky dostaly také novou administraci, díky které jsou nyní lépe ovladatelné.


Mimo běžné funkce obsahují stránky také systém Insolvent, který jsme vyvinuli na popud majitele. Insolvent je schopen hlídat okamžik, kdy se dlužné firmy dostanou do insolvence a je tedy podán návrh na úpadek. Systém tak automaticky informuje majitele o nutnosti přihlášení evidovaných dluhů v zákonem stanovené lhůtě jednoho měsíce od úpadku.Hlavní strana Legally.czSpráva pohledávekSlužby v oblasti nemovitostíInsolvenční hlídač

Rychlý kontakt

Tel.: +420 724 413 483
IČO: 733 41 622

Ostrava - centrum 
Českobratrská 63, 702 00

Rožnov pod Radhoštěm
Meziříčská 1645, 756 61

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
další informace