Úvod

Stránky

Aplikace
Reference
Kontakt

Web BASICindividuální webové řešení +
šablonový návrh stránek +
platíte až po spuštění +
Google Analytics +


Zeptejte se

3.490,-

Web PLUSweb START =
návrh klíčových slov a popisů +
konzultace obsahu webu +
internetový marketing +


Zeptejte se

4.990,-

Internet. marketingpřipravujeme
Každý člověk má na svět jiný pohled, který jej právě odlišuje od ostatních lidí. Nebojte se být originální a zviditelnit sami sebe v prostředí, které Vás prezentuje 24 hodin denně po celý rok.

Stránky vytváříme a přizpůsobujeme podle rozsahu Vašeho zadání, čímž je každý projekt individuální. Můžeme tak vytvořit aplikace od jednoduchých vizitek a bannerů až po složitější redakční systémy a webové stránky.


Náhled automyckahanis.cz
Náhled kosmetika-ambrosova.cz


Díky administračnímu rozhraní máte rychlý přístup k obsahu a můžete jej kdykoliv editovat.


Náhled administrace - osobní nastavení
Náhled administrace - editace stránek
Náhled administrace - galerie

Web BASIC nebo Web PLUS?

Pro naše zákazníky jsme připravili nejčastěji poptávané služby do dvou základních "balíčků". Vždy lze domluvit i individuální kombinaci nebo jiné specifické práce.

Základem obou balíčků služeb je tvorba webových stránek včetně související práce. Balíček Web PLUS dále zahrnuje optimalizaci webu a základní internetový marketing.


Web BASIC Web PLUS 
Konzultace obsahu
     
Návrh klíčové struktury     
Grafický návrh dle šablon
   
Základní aplikace
    
Konzultace dalšího postupu   
Ruční registrace katalogů a zpětných odkazů   
Analýza přístupů a konverzí   


Konzultace obsahu

Ještě než začneme samotný web připravovat, proběhne společná konzultace nad jeho obsahem a cílem (zaměřením). Konzultace probíhá osobně, telefonicky, přes Skype, případně jinou formou a trvá cca jednu hodinu.

Návrh klíčové struktury

Na základě první konzultace navrhneme vnitřní strukturu webu. Vytvořenou a schválenou strukturu stránek následně doplníme o klíčové atributy, jako jsou hlavní titulky stránek, klíčová slova a popisy.

Grafický návrh

Podle obsahu a klíčové struktury společně určíme, jak by měla být celá prezentace rozložená v rámci stránky a jaké funkce bude obsahovat. Tím vznikne základní návrh nového webu, který graficky přizpůsobíme (např. do firemních barev).

Základní aplikace

Z připravených podkladů následně vzniká první verze nových internetových stránek. 
Každé stránky obsahují veřejnou část a vlastní redakční systém (administraci), v rámci které lze editovat informace ve veřejné části a způsob jejich zobrazení. V administraci také řídíte všechny individuální moduly, které jsou součástí stránek - tj. překlady, přílohy, galerieuživatelekomentáře, speciální služby, ankety a další.
Po odladění stránek je na Váš pokyn spustíme do ostrého provozu.

Konzultace dalšího postupu

V prvním měsíci po spuštění Vám pomůžeme s přípravou následných kroků, kterými položíme základ marketingové strategii stránek, a vypracujeme individuální doporučení, jak zvýšit efektivitu a přilákat co nejvíce nových zákazníků.

Ruční registrace katalogů a zpětných odkazů

V rámci balíčku Web PLUS provádíme po spuštění internetových stránek také základní registrace do vyhledávačů, katalogů a oborových portálů (linkbuilding). Registrace probíhají současně s konzultací dalšího postupu.

Analýza přístupů a konverzí

Po prvních třech měsících od spuštění pro Vás vypracujeme na základě dat ze statistiky přístupů ucelené doporučení pro vylepšení obsahu a navrhneme další kroky, které přivedou na stránky více uživatelů. Analýzu přístupů Vám můžeme vypracovat také nezávisle na tvorbě stránek - kontaktujte nás.

Individuální spolupráce

Individuální řešení vyžadují vlastní postup, proto všechny zmíněné služby poskytujeme také samostatně. Novým zákazníkům poskytujeme všechny služby v rámci hodinové sazby 250 Kč bez DPH. Při spolupráci, přesahující tři měsíce, se hodinová sazba automaticky snižuje na cenu 200 Kč bez DPH.

Provoz Hlubina
 - logo

Provoz Hlubina se nachází v bývalém černouhelném dole Hlubina, který je aktuálně v rekonstrukci. Po jejím dokončení poskytne od roku 2015 v pěti budovách zázemí pro

Více
Penzion Piňos Plumlov
 - logo

Penzion Piňos Plumlov poskytuje krátkodobé i dlouhodobé ubytování v krásném prostředí nedaleko Plumlovské přehrady s vyhlídkou na zámek Plumlov. V rámci penzionu je

Více
HM reality Prostějov
 - logo

Realitní kancelář HM reality Prostějov nabízí širokou škálu nemovitostí nejen v rámci Olomouckého kraje.

Více
Legally.cz
 - logo

Společnost Legally.cz se zaměřuje na správu pohledávek, virtuální kanceláře a nákup i prodej nemovitostí.

Více

VaNaDi.net
 - logo

VALAŠSKÉ NÁRODNÍ DIVADLO o.s. vzniklo dne 11.5.2004 registrací u MV v Praze. V rámci celoročního programu pořádá řadu divadelních vystoupení a jiných společenských

Více
Bolava-Zada.eu
 - logo

Masážní salon Bolava-Zada.eu poskytují masáže, koupele, obklady, zábaly, uvolňovací techniky a cvičení individuálně podle potřeb každého klienta.

Více
Beats4Kids
 - logo

Skupina Beats4Kids, pod záštitou neziskové organizace Černobílý svět, organizuje hudební produkce na podporu dětských domovů v Moravskoslezském kraji.

Více
Ozzozorba.cz
 - logo

Ozzozorba.cz jsou autorské stránky spisovatele a povídkáře, Jakuba Kouřila, který píše povídky ze života o životě.

Více

Rychlý kontakt

Tel.: +420 724 413 483
IČO: 733 41 622

Ostrava - centrum 
Českobratrská 63, 702 00

Rožnov pod Radhoštěm
Meziříčská 1645, 756 61

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
další informace